Prace Porządkowe

ZAPOZNAJ SIĘ Z ZAKRESEM NASZYCH USŁUG

Posiadamy wykwalifikowany personel do działania w obszarze prac porządkowych. Czyścimy rowy przyuliczne, obrzeża dróg, okolice ogrodzenia posesji prywatnych i publicznych, obrzeża lasów i parki. Ponadto przeprowadzamy ręczne oczyszczanie chodników i placów, w tym usuwamy przyrosty oraz odśnieżamy, posypujemy piaskiem chodniki i skuwamy lód w okresie zimowym. Dbamy o czystość z najwyższą starannością, nie umkną nam nawet najmniejsze zanieczyszczenia. Realizujemy zamówienia publiczne z dbałością o każdy detal, dzięki czemu wypracowaliśmy zaufanie wobec naszych odbiorców. Pomagamy osobom niepełnosprawnym, zatrudniając je na wymagające stanowiska, umożliwiając im przynalezność oraz integrację społeczną.

Ikona ze śmietnikiem

DBAMY O
ŚRODOWISKO

Śmieci usuwamy przy współpracy z podmiotami zajmującymi się ich utylizacją. Sprzątanie to nasz obowiązek, który spełniamy zawsze starannie i skrupulatnie aby obcowanie ze środowiskiem było zawsze przyjemne.

Ikona z zegarem

PRACUJEMY
Z CZASEM

Zawsze staramy się aby zlecenia były wykonywane terminowo, bez zbędnych opóźnień. Docieramy na miejsce o umownie określonych porach i realizujemy zgodnie z ustalonym wcześniej czasem.

Ikona z lupą

JESTEŚMY
DOKŁADNI

Dokładamy wszelkich starań aby praca realizowana przez nasz personel gwarantowała 100% satysfakcji z jej wykonania. Podczas realizacji dbamy o każdy detal. Stosujemy niezbędne środki aby kontrolować przebieg prac.